Lazer Tedavisi

29 Mar 2019 Blog

Neden Geleneksel Terapi Üzerine Lazer Terapisini Düşünmeliyim? Lazer tedavileri, günümüzde çeşitli ayak ve ayak bileği rahatsızlıklarının tedavisi için daha popüler hale gelmektedir. Lazer tedavisi iyileşme süresini kısaltabilir ve ağrıyı hızla azaltabilir. Ayrıca geleneksel terapiden daha hızlı şişliği azaltabilir ve kan dolaşımını artırabilir. Lazer tedavisinden yararlanabilecek birçok durum olsa da, işte en yaygın olanları…. Burkulma, çekiç burcu, batık ayak tırnakları, artrit, tendinit, tırnak mantarı, nöropati ve plantar fasiit.

Lazer Tedavisi faydaları nelerdir?

  • Treatment can take as little as 10 to 15 minutes in the office
  • The procedure itself is painless and has very little discomfort
  • Laser application does not create side effects
  • No recover time so you are in and out with ease
  • When used for pain management it provides amazing results and unlike pain killers, there is no risk of addiction
  • It increases circulation and reduces inflammation, swelling, stiffness and spasms
  • It draws water, oxygen and nutrients to the damaged area

Bunun benim için doğru tedavi olup olmadığını nasıl bileceğim? Topikal kremler ve merhemler zamanla çalışmayabilir ve semptomları azaltmak için daha uzun sürebilir; Bu nedenle, semptomlarınız bir ay içinde yok edilmezse, lazer ameliyatı bu noktada düşünülebilir. MLS Lazer Tedavisi ve HyperBlue Lazer Tedavisi, hastalarımızın hızlı ve etkili sonuçlar alması nedeniyle tavsiye etmeyi sevdiğimiz iki ofis tedavisidir.

Lazer Tedavisi nasıl çalışır? Çok basit, lazer tedavisi genel olarak, vücudun doğal iyileşme yeteneğini arttırmak ve hızlandırmak için ışık kullanır. Lazer ışını, cildin üzerinde kayar, böylece fotonlar hasarlı dokuya nüfuz eder. Herhangi bir iyileşme süresi olmadan ofisten ayrılacaksınız ve minimum sıkıntıya ihtiyacınız olacak.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+
X